بهترین فیلم های وسترن تاریخ سینما

سبک وسترن طرفداران بیشماری دارد. ذات حیجانی و البته غیرقابل پیشبینی بودن این ژانر همیشه به جذابیت آن افزوده است. سایت www.stuff.tv لیست بهترین فیلم های وسترن تاریخ سینما را منتشر کرده که 10 تای اول آن را به همراه دانلود و توضیحات برای شما آماده کرده ایم. بسیاری از این فیلم ها جزء ماندگارترین آثار سینمایی هستند.

 

1- (The Good, The Bad and The Ugly (1966

 The Good, The Bad and The Ugly (1966)

توضیحات: در دوران جنگ های داخلی آمریکا ، ۳ مرد در پی یافتن جعبه ای هستند که حاوی مقدار زیادی پول مسروقه است : «خوب» ، «بد» ، «زشت» این ۳ جایزه بگیر می باشند و…

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

2- (Django (1966

 Django (1966)

توضیحات: داستان این فیلم در مکزیک اتفاق می افتد زمانی که دو گروه در شهر در حال مبارزه با هم هستن و ناآرامی افزایش پیدا کرده و این مرد جانگو می آید و می خواهد هر دو گروه را نابود کند و….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

3- (The Man Who Shot Liberty Valance (1962

 The Man Who Shot Liberty Valance (1962)

توضیحات: یک سناتور به نام رانسوم استادارد برای تشییع جنازه و تدفین مردی فقیر به شهر شینبون بازمی گردد و برای یک خبرنگار کنجکاو، داستان واقعی مردی که لیبرتی والانس را از پای درآورد را بازگو می کند….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

4- (The outlaw Josey Wales (1976

 The outlaw Josey Wales (1976)

توضیحات: «جوزی ویلز» (ایست وود)، مزرعه دار اهل میزوری، برای گرفتن انتقام از بین رفتن خانه و خانواده اش به دست سربازان شمالی طی جنگ های داخلی امریکا، به نیروهای جنوبی ملحق می شود و پس از سال ها نبرد حاضر نمی شود به «تریل» (مکینی)، مردی که مسبب نابودی خانواده اش شده بود، تسلیم شود ….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

5- (The Magnificent Seven (1960

 The Magnificent Seven (1960)

توضیحات: مرد کارآزموده و سرد و گرم چشیده‏اى به نام « کریس » ( براینر )، هم‏راه با شش هفت‏تیرکش ماهر دیگر – « وین » ( مکویین )، « بریت » ( کوبرن )، « اورایلى » ( برانسن )، « چیکو » ( بوخهولتس )، « هرى لاک » ( دکستر ) و « لى » ( وون ) – برابر راهزنانى به سرکردگى « کالورا » ( والاک )، دفاع از جمعى از دهقانان مکزیکى را به عهده مى‏ گیرند….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

6- (The Wild Bunch (1969

 The Wild Bunch (1969)

توضیحات: گروهی از خلافکاران به رهبری «پایک بیشاپ» در مرزهای مکزیک مورد تعقیب دولت ایالات متحده قرار دارند. «دیک تورنتون» که خود یکی از این خلافکارهاست توسط دولت اجیر شده تا در صورت دستگیری گروه پایک به صورت زنده یا مرده از زندان آزاد شود. پایک برنامه سرقت بزرگ سلاح برای ژنرال موباچی مکزیکی را میریزد که تحت فشار دشمنانش است و همه وارد یک راه بدون بازگشت میشوند و ….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

7- (Stagecoach (1939

 Stagecoach (1939)

توضیحات: دلیجانى که از خطه‏اى در معرض خطر حمله‏ ى سرخ‏پوستان میگذرد ، مکان تقابل شخصیت‏هایى متضاد می‏شود و از جمله رابطه ‏اى نجات‏بخش را میان « رینگوکید » ( وین ) و « دالاس » ( ترور ) پاکدل به بار می آورد….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

8- (Rio Bravo (1959

 Rio Bravo (1959)

توضیحات: داستان فیلم وسترن Rio Bravo 1959 در مورد کلانتر شهری کوچک و مرزی پسر مالک بزرگی را به جرم قتل بازداشت می کند، او مجبور است تا رسیدن سواره نظام متهم را در کلانتری شهر زندانی کند اما برادر و افراد مالک قصد دارند متهم را فراری دهند و به این منظور به شهر می آیند….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

9- (Unforgiven (1992

 Unforgiven (1992)

توضیحات: یک تفنگ دار بازنشسته به نام ویلیام مانی به کمک دوست قدیمی اش و یک مرد جوان ، برای یک انتقام گیری شخصی دست به کار می شود. اما….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

10- (The Searchers (1956

 The Searchers (1956)

توضیحات: ایتن ادواردز (جان وین) که یک کهنه سرباز جنگ داخلی امریکاست. او که خانواده‌ای ندارد بعد از سال‌ها به خانه برادرش برمیگردد. چند روزبعد اعضای خانواده برادرش در حمله سرخپوستان کومانچی کشته می‌شوند و برادرزاده‌اش لورا (ویرا مایلز) توسط آن‌ها ربوده می‌شود. به این ترتیب ایتن تصمیم می‌گیرد که به دنبال برادرزاده‌اش برود و به جستجوی او بپردازد. در این راه برادرزاده ناتنی اش مارتین (جفری هانتر) نیز به او کمک می‌کند….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *