10 فیلم محبوب 2016

0

هنوز مدت زیادی از سال جدید میلادی نگذشته است ولی از قدیم گفته اند سالی که نکوست از بهارش پیداست. آری بهار سینما در سال 2016 بسیار دل انگبز جلوه میکند. امسال ابر قهرمان ها برمیخیزند، رابرت دنیرو خندان میشود و سینمای هند قدرتش را به رخ دنیا میکشد . تازه کجایش را دیده اید عروسک ها هم جان میگیرند، داستان های عشق و عاشقی دانشگاهی روایت میشود و ….. . آری، اگر جزء عاشقان سینما باشید، سال 2016 ، سال خوبی برای شماست. ما هم تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن بهترین های 2016 را برای شما فراهم کنیم. در زیر لیست 10 فیلم محبوب 2016 را از نگاه imdb.com به همراه دانلود و توضیحات هر فیلم میبینید.امیدوارم از دیدن این فیلم ها لذت ببرید.

1- Suicide Squad 

 (Suicide Squad (2016

توضیحات: این بار بتمن فقط جوکر را پیش رو ندارد! کاپیتان بومرنگ، هارلی کوبین و …. همه بر علیه اویند . حال پیشبینی کنید چه کسی این دیوانه ها را علیه بتمن گردآوری کرده…. بله درست حدس زدید، دولت! . دیدن این فیلم که کارگردانی آن را “دیوید ایر” به عهده داشته، قطغا خالی از لطف نخواهد بود…..(این نسخه دارای هاردساب کره ای میباشد)

دانلود 1080p Bluray

زیرنویس فارسی

 

2- The 5th Wave 

 (The 5th Wave (2016

توضیحات:زمین توسط بیگانه ها به ویرانی کشیده شده است و در این میان خواهری سعی دارد برادر کوچکش را از خطرات این سیاره ی جنگ زده نجات دهد….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

3- Batman v Superman: Dawn of Justice 

 Batman v Superman

توضیحات: دنیای ابرقهرمانان به هم ریخته است. بتمن و سوپرمن به خاطر هراس از یکدیگر وارد جنگ شده اند و در این به هم ریختگی مشکلی جدید هم پیش می آید. نسل بشر با خطری جدی رو به رو میشود. آیا ابر قهرمانان متحد میشوند یا ….

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

4- Deadpool 

(Deadpool (2016

توضیحات: این بار هم کمپانی “فاکس قرن بیستم” شاهکاری را به دنیا عرضه کرده است. البته از نوع ضد قهرمان آن…شخصی تحت یک آزمایش قرار میگیرد،نیرویی را به دست می آورد و….. اما اشتباه نکنید این فیلم کلیشه نیست…..

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

5- Dirty Grandpa 

 (Dirty Grandpa (2016

توضیحات: مرد جوانی مجبور است پدر بزرگش را برای تعطیلات به فلوریدا برساند. در این پدربزرگ هم معتقد است ازدواجی که جوان در سر دارد کار احمقانه ایست و این ها با هم موضوعات خنده داری را می آفریند که انتظار دیدن شما میکشند. شاید برای دیدن این فیلم همین کافی باشد که “رابرت دنیرو” نقش پدربزرگ را بازی میکند.

 

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

6- The Boy 

 (The Boy (2016

توضیحات: گرتا  پرستار بچه ی یک زوج میانسال انگلیسی است. او پس از مدتی میفهمد که پسربچه در واقع یک عروسک است و ماجرا وقتی جالب میشود که پی میبرد این عروسک جان دارد. این فیلم در ژانر ترسناک ساخته شده و بسیار زیباست.

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

7- Fifty Shades of Black 

 

توضیحات: ماججرا از این قرار است که که یک دانشجوی تازه وارد  با یک پسر ثروتمند آشنا میشود. آن ها عاشق یکدیگر میشوند و ماجرایی شیرین و خنده دار را رقم میزنند….

 

8- Kung Fu Panda 3 

 (Kung Fu Panda 3 (2016

توضیحات: بلاخره پاندا برگشت. بله این بار هم پو دارد زندگیش را میکند که ناگهان پاندای دیگری در شهر دیده میشود. انگار پدر پو پیدا شده است……نظر مثبت منتقدان به این انیمیشن زیبا گواه کیفیت بالای آن میباشد.

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

9- 13Hours: The Secret Soldiers of Benghazi 

 The Secret Soldiers of Benghazi (2016)

توضیحات: انقلابی در لیبی به راه افتاده و هرج و مرج کشور را فرا گرفته. در این میان یکی از مقامات بلندپایه ی آمریکا کشته میشود که این امر خشم مقامات را برمی انگیزد…….(این فیلم بر اساس واقعیت ساخته شده است)

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

10- Airlift 

 (Airlift (2016
توضیحات: شاید بتوان این فیلم را شاهکار 2016 سینمای هند دانست.صد البته برای گفتن این حرف هنوز خیلی زود است اما استاندارد های این فیلم هیچ چیزی از یک فیلم درجه یک کم ندارد. خوب داستان فیلم هم از این قرار است که یک تاجر هندی در بهبوهه ی حمله عراق به کویت داوطلب میشود تا هموطنانش را از کشور خارج کند…..

دانلود 720p Bluray

زیرنویس فارسی

 

 

یک فکر در “10 فیلم محبوب 2016”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *